clubhuis site 2 aangepast.jpg clubhuis site aangepast.jpg
Teamoverzichten -Najaarscompetitie 2017

Let op! Reservespelers staan helemaal onderaan de pagina.

De eerst vermelde persoon bij ieder team is de aanvoerder.

DoDD1-2e

18.00

Constance Winnips

 

 

Dorien Janssen

 

 

Gabin Doornik

 

 

Amber Beckers

 

 

Dorien Schuijt

 

 

Marjolein Vreeburg

DoDD3-2e

18.02

Elena Lindemans

 

 

Manon van Loosbroek

 

 

Annika Ridderikhoff

 

 

Andrea Posthuma

 

 

Sabine Dunnewyk

 

 

Simone Laarmans

DoDD4-2e

18.40

Tessy Mettes

 

 

Esther Jörg

 

 

Maartje Beukers

 

 

Saskia Overmars

 

 

Danielle Schoonbrood

DoDD2-2e

18.00

Ingrid van Zijl

 

 

Vivienne Hayer

 

 

Nyke Nijholt

 

 

VrijHD35+HD1-3e

17.48

Diederik Diercks

 

 

Damien van Zijst

 

 

Erwin Eikema

 

 

Michael van Zanten
Wassili Zafiris

VrijMix35+GD1-3e

17.23

Jolien Baas-de lange

 

 

Michel Appelhof

 

 

Suly Cornelissen - Reinita

 

 

Diana Visser

 

 

Paul Ranschaert

 

 

Harm de Coninck

 

 

Yvon van den Broek

VrijMix35+GD2-3e

17.94

Heleen Noijons

 

 

Eddie Bruins

 

 

Aard Kluck

 

 

José Verstay

 

 

Ingeborg Klaassen

 

 

George Beers

 

 

Wendy vd Kragt

VrijDD35+DD1-3e

16.97

Marijke Haring

 

 

Saskia Tio

 

 

Ineke Steenkamp

 

 

Frederique Schlicher-Wijtenburgen

 

 

Monique Rijnja

 

 

Elisabeth Nederlof

VrijDD35+DD2-3e

19.40

Selma Steketee

 

 

Annemarie Lourens

 

 

Jacqueline van Reijsen

 

 

Riëtte van Winden

VrijDD17+DD1-1e

13.17

Marije Ansing

 

 

Edith Stapert

 

 

Manon Vermeulen

 

 

Margriet Cooymans

 

 

Danielle Segers

 

 

Simone Herremans

 

 

Liliane Franssen

 

 

Alette Mulder

VrijDD17+DD2-2e

14.85

Elles Groothuis

 

 

Monique de Boer

 

 

Marloes Tjallema

 

 

Heleen vd Mee

 

 

Linda vd Dikkenberg

 

 

Marjan Puthaar

VrijDD17+DD3-2e

15.71

Anja de Haan

 

 

Anja Kroeze

 

 

Denise van Laar

 

 

Ingeborg Luyt

 

 

Eline Prins

 

 

Annemarie Smit

 

 

Esther Spiering

VrijDD17+DD4-2e

15.90

Marielle Anten

 

 

Marit Besseling

 

 

Marieke Kuipers

 

 

Hiske visser

 

 

Evelien horbach

 

 

Ingrid burger

 

 

Esther Racke

VrijDD17+DD5-2e

15.93

Dorien Jansman

 

 

Remke Bouwman

 

 

Margot Hoppener-Visser

 

 

Milika de Jonge

 

 

Anke Pronk

 

 

Maika Scheeren

VrijDD17+DD6-3e

16.84

Judith van Hal

 

 

Marjolein Bergsma

 

 

Magrita Geelen

 

 

Mayke Dijkema-Milder

 

 

Violet Rouwhorst-Cornelissen

 

 

Bianka Stege

VrijHD17+HD1-2e

14.03

Pascal van Gool

 

 

Jans Graver

 

 

Michel de Rooij

 

 

Niels Maijer

 

 

Ernst Boskamp

 

 

Edwin Kuis

 

 

Maurits Star Busmann

Za17+HE1-Hfdk

7.92

Roel Bovendeerd

 

 

David van Splunteren

 

 

Michael Dissel

 

 

Bert Feberwee

 

 

Olav van der Kind

 

 

Danny van Dijk

 

 

Lard Plekkenpol

Za17+HE2-2e

13.15

Tjerk van Veen

 

 

Thijs Fransen


 

Mark Vermeulen

 

 

Wouter Karman

 

 

Kasper Planting

 

 

Sander Abbink

 

 

Sander Plakke

 

 

Kid Burer

 

 

Bart Vermeulen

 

 


 

 


Za17+HE3 -3e

15.63

Ferry Drenthem soesman

 

 

theo ooteman

 

 

marc bokeloh

 

 

almer vd stoel

 

 

Danilo Boekelman

 

 

ynse stapert

 

 

martijn swijghuisen reigersberg.

Za17+DE1-1e

9.67

Barbara Bel

 

 

Iris van Ouwerkerk

 

 

Michelle Burer

 

 

Anja Molenaar

 

 

Sandra Hendriks

 

 

Karianne van der Zant

Za17+DE2-1e

9.96

Karen Hofman

 

 

Helena van Eijkeren

 

 

Sophie van der Veen - Bekkers

 

 

Monique Hugen

 

 

Liesbeth Meurs

Za17+DE3-2e

12.41

Alexandra de Bueger

 

 

Ellen Brinkhuis

 

 

Inge Oostendorp

 

 

Ellen Heijn

 

 

Sandra Spiekerman

 

 

Esther van Bennekom

 

 

Birgitta van Wijnen

Za17+Mix1-2e

12.50

Simonus Faas

 

 

Nicolette van Ham

 

 

Raquel Hulst

 

 

Claudia Schouten

 

 

Renie van Putte

 

 

Michel Vogler

 

 

Peter Hogeveen

 

 

Jack Bak

Za17+Mix2-3e

14.94

Nicole Petrus

 

 

Yvette van Dijk

 

 

Frank Komproe

 

 

Christiaan Veldhuis

 

 

Edwin van Vugt

 

 

Brenda vd Biezen

 

 

Jean Pierre Frijdal

 

 

Janneke Koeman

 

 

Amarantha

Za17+Mix3-3e

15.76

Margot Moscou - van der Lely

 

 

Martin ter Horst

 

 

Sandra ter Horst

 

 

Jasper Loman

 

 

Geerte Mosterman

 

 

Toon Krijns

Za17+Mix4-4e

16.37

Bas Imming

 

 

Ivonne Visser

 

 

Deborah Lauria

 

 

Pieter Bonenkamp

 

 

Mireille Bedeschi

 

 

Roald Karamat Ali

ZaHE1-4e

16.56

Rik van Veen

 

 

Alan Verberne

 

 

Bernd Feenstra

 

 

Marc Kerstel

 

 

Wouter Claessen

 

 

Fabio Steijn

Za17+HD1-4e

16.62

Mark Jacobs

 

 

Serge van Groningen

 

 

Jos Severens

 

 

Rob Knigge

 

 

Gideon Rijnders

 

 

Ching Yu

 

 

Jeroen Jansen

Za17+DD2-4e

15.98

Judith Krijnen

 

 

Elly An de Boer

 

 

Esther de Jong

 

 

Manon van Eijden

 

 

Joyce de Vries

 

 

Catalijne Ooteman

Za17+DD1-2e

11.60

Martine van 't Kruijs

 

 

Nathalie van Nieuwenhhuizen

 

 

Lonneke Reuser

 

 

Marieke Mulder

 

 

Ernestine Meijer

 

 

Yu Mey Go

 

 

Christel Buis

 

 

Yvonne Albers

ZoHE1-3e

13.49

Justus ten Broeke

 

 

Igor Ooteman

 

 

Tobias Post

 

 

Cas Haex?

 

 

Sander van Brakel

 

 

Noah Dackus

ZoDD35+DE1

 

Lucy Hoekstra-Dorn

 

 

Nanke Kramer

 

 

Miek Holtackers

 

 

Welmoet Gerritsen

 

 

Sanne Hesemans v Antwerpen

 

 

Elze van der Steen

 

 

Sally Lodewijks

ZoDE1-4e

17.60

Floor Overmars

 

 

Antine van Leest

 

 

Loes Hendrix

 

 

Nancy Puppin

 

 

Adrienne Honnebier

 

 

Machteld Wentzel
Loïs Rijnja

 


Agenda