clubhuis site 2 aangepast.jpg clubhuis site aangepast.jpg
 Teamoverzichten -Voorjaarscompetitie 2018

Laatste update: 16 februari 2018

Beste competitiespelers,

Hieronder vinden jullie de teamindeling voor de voorjaarscompetitie 2018.
Zoals jullie wellicht hebben gelezen, was de inschrijving overweldigend.
We hebben op de vrijdagavnd gelukkig bij twee andere clubs banen kunnen huren om meer teams te kunnen plaatsen. We kunnen deze 'thuispartijen' spelen in Diemen z\Zuid en bij Strandvliet (naast de Arena).

Ondanks dat hebben we veel teams moeten uitloten. Deze teams hebben daar bericht over ontvangen.

Aan de geplaatste teams het verzoek om voor aanvang van het seizoen vast een planning te maken wie wanneer speelt en zelf voor vervanging te zorgen indien nodig bijvoorbeeld in de vakantie.
Er zal weer een reservelijst worden aangelegd en opgehangen. Hier kunnen jullie uit putten.

Het blijft de verantwoordelijkheid van het team om met voldoende spelers te verschijnen. De boetes voor niet gespeelde wedstrijden worden doorberekend aan de teams.
Zoals we al eerder hebben gemeld, is de KNLTB streng. Lees allen ajb op de KNLTB-site de regels mbt de voorjaarscompetitie, ook wat betreft inhalen en invallen.

Binnenkort is het reglement voorjaar 2018 op de site te vinden:  https://www.knltb.nl/tennissers/competitie/voorjaarscompetitie/


Het beleid ten aanzien van invallen bij een ander team in hetzelfde speelweekend is versoepeld. Dat is fijn voor het vinden van invallers.
Competitiespelers mogen een onbeperkt aantal keren per week competitie spelen voor hun vereniging, mits de speler niet meer dan eenmaal uitkomt in een hoger geklasseerd team.

We hebben ons best gedaan om het hele proces van inschrijving, loting en plaatsing bij de KNLTB zo zorgvuldig mogelijk te doen. Heb je jezelf opgegeven maar zie je je naam er  niet tussen staan laat het ons nog even weten.

Nadere info over uit en thuiswedstrijden volgt.

Hartelijke groet

Competitie Commissie
Roald, Dirkjan, Anja, Denise


De teams

De eerstgenoemde speler is de team captain. 

DONDERDAGAVOND
Onderstaande teams zijn aangevraagd, de toewijzing van de klasses nog onder voorbehoud. 

Team 1 - 1e klasse
Christa Aberson
Jannie Haitsma
Huib Stad
Riette van Winden

Team 2 - 1e klasse
Joost Luirink
Pieter Prins
Manuela Fun
Sander Klos
Joes PLantaz

Team 3 - 2e klasse
Constance Winnips
Marjolein Vreeburg
Amber Beckers
Dorien Schuijt
Dorien Janssen
Gabin Doornik

Team 4 - 2e klasse
Ingrid van Zijl
Bo Fiksinski
Vvienne Hayer
Cynthia Beste
Bregje Spijkerman

VRIJDAGAVOND

DD1 - 17+ 2e klasse
Edith Stapert Holleboom
Margriet Cooymans
Simone Herremans
Alette Mulder
...
...

DD2 - 17+ 2e klasse
Margot Hoppener-Visser
Maika Scheeren
Anke Pronk
Milika de Jonge
Remke Bouwman
Dorien Jansma

DD3 - 17+ 3e klasse
Judith van Hal
Bianka Stege
Mayke Dijkema
Violet Rouwhorst-Cornelissen
Marjolein Bergsma
Magrita Geelen

DD4 - 17+ 3e klasse
Saskia Tio
Ineke Steetskamp
Marijke Haring
Frederique Slicher-Wijtenburg
Elisabeth Nederlof
Monique Rijnja

DD5 - 17+ 3e klasse
Lucy Hoekstra-Dorn
Nanke Kramer
Miek Holtackers
Welmoet Gerritsen
Sanne Hesemans van Antwerpen
Elze vd Steen
Sally Lodewijks

DD6 - 17+ 3e klasse
Bertien Minnigh
Sandra vd Oest
Annemijn vd Bosch
Chantal van ’t Loo-Lansink
Janette Worm
Sylvia Nieuwenhuis

HD1 - 17+ 2e klasse
Ernst Boskamp
Joost Dekker
Edwin Kuis
Peter Grevendonk
Pascal van Gool
Niels Mayer

HD2 - 17+ 2e klasse
Wouter de Wijn
Justus Dolleman
Maurits Dolleman
Ferd de Bruijn
Robbert ter Weijden
Arjan Krook
Pascal Gerlach

HD3 - 17+ 3e klasse
Paul Kuiper
Peter van Keulen
Dado Dracic
Robin de Vries
Stefan Simons
Renzo Moscou

HD4 - 17+ 3e klasse
Dolf Sanderink
Marnix Hoppener
Evert van Os
Mark Hekkert
Rutger Haagsma

GD1 - 17+ 3e klasse
Anouk Mesman
Michel Appelhof
Suly Cornelissen
Harm de Coninck
Yvon vd Broek
Olaf Groene

GD 2 - 17+ 3e klasse
Heleen Noijons
Eddie Bruins
Aard KLuck
Ingeborg Klaassen
Jose Verstay
Georges Beers

ZATERDAG

Dames 1 - 17+ 3e klasse
Alexandra de Bueger
Birgitta van Wijnen
Inge Oostendorp
Marije Ansing 
Esther van Bennekom 
Ellen Brinkhuis 
Danielle Segers 
Sandra Spiekerman  

Dames 2 - 17+ 3e klasse
Martine van t Kruijs
Marieke Mulder
Lonneke Reuser
Nathalie van Nieuwenhuijzen
Yvonne Albers
Yu Mey Go
Christel Buis
Yvette van Dijk
Inge Hofstee

Dames 3 - 17+ 4e klasse
Hilda Dorstijn
Joyce de Vries
Esther de Jong
Elly An de Boer
Manon Eijden
Cathalijn Ooteman 
Judith Krijnen

Heren 1 - 17+ 2e klasse
Bas Muller
Michael Dissel 
Raûl van den Bedem 
Patrick Duijker 
Danny van Dijk 
Olivier Smit 
Dave Boerma
David van Splunteren 
Lars Klaverstijn 
Jaimy Siegersma 
Nico Schosser

Heren 2 - 17+ 2e klasse
Dick Somers
Martin van Tol
Ivan Pavic
Arnoud Lips
Peter Gerritsen
Anton de Jong

Heren 3 - 17+ 4e klasse
Kaspar Planting
Bert Feberwee
Sander Plakke
Lard Plekkenpol
Joost Rombout
Jorden Stienstra
Rutger Wetzels

Heren 4 - 17+ 4e klasse
Jan Gillis
Dim Krauwer
Tjin Bremer
Stanley Douglas 
Danilo Boekelman
Merik te Grotenhuis

Heren 5 - 17+ 5e klasse
Ferry Drenthem Soesman
Almer van der Stoel
Marc Bokeloh
Theo Ooteman
Martijn Swijghuisen Reigersberg
Ynse stapert

Heren 6 17+ 6e klasse
Rik van Veen
Alan Verberne
Marc Kerstel
Wouter Claessens
Raine de Wit
Laurens van Dijk

HD 1 35+ (IJM-LEI)  3e klasse
Marc Jacobs
Maurcie Wever
Jos Severens
Serge van Groningen
...

Gemengd 1 - 17+ 1e klasse
Iris van Ouwerkerk
Michele Burer
Sandra Hendriks 
Rick van Eijk 
Kees Bank
Pistiwan Almurad

Gemengd 2 17+ 2e klasse
Roel Bovendeerd
Barbara Bel
Olav van der Kind
Karianne van der Zant
Anja Molenaar
Ramon Kion

Gemengd 3 - 17+ 3e klasse
Simon Faas
Sander Abbink
Jack bak
Claudia Schouten
Raquel Hulst
Nicolette van Ham
Renie van Putte

Gemengd 4 - 17+ 4e klasse
Nicole Petrus
Frank Komproe
Jean Pierre Frijdal
Christiaan Veldhuis
Brenda van der Biezen
Janneke Koeman

Gemengd 5 - 17+ 6e klasse
Sandra ter Horst
Martin ter Horst
Jasper Loman
Geerte Kreijns-Mostermans
Toon Kreijns
Margot Moscou-van der Lely

Gemengd 6 - 17+ 6e klasse
Bas Imming
Ivonne Visser
Pieter Bonekamp
Deborah Lauria
Mireille Bedeschi
Roald Karamat Ali

ZONDAG

Dames 1 - 1e klasse
Helena van Eijkeren
Liesbeth Meurs
Monique Hugen
Dicky Zuiderveld
(Karen Hofman)

Dames 2 - 3e klasse
Marije de Vries
Regine Bax
Myrese Sonnevile
Heleen van der Veld
Mariette Appel
Sabien van Engelenburg

Dames 3 - 4e klasse
Ingrid Burger
Marielle Anten
Hikse Visser
Esther Racke
Noelle Goldstoff-de Rooij
Angelique Dorrestijn
Marieke Kuipers
Eveline Horbach

Dames 4 - 4e klasse
Floor Overmars
Loes Hendrix
Antine van der Leest
Nancy Pupping
Odette Guldenaar
Adrienne Honnebier

Dames 5 - 4e klasse
Selma Steketee
Jacqueline van Reijsen
Marie Therese Zegers
Mabelle Koot
Annemarie Lourens
Annelies Kruijthoff
Anke van Beckhoven

Heren 1 - 5e klasse
Justus ten Broeke
Igor Ooteman
Sander van Brakel
Noach Dackus
Tobias Post

Heren 2 - 6e klasse
Ebel Meijer
Frodor Verweij
Bart Hesselmans
Jan Rumpt
Jans Graver

Zomeravond Competitie woensdag

volgt zodra bevestiging is ontvangen vanuit KNLTB

Ingeschreven:

Dames 1- 3e klasse
Heleen vd Meer
Marloes Tjallema 
Elles Groothuis
Linda van den Dikkenberg
Monique de Boer 

Dames 2 - 3e klasse
Anja de Haan
Denise van Laar
Eline Prins
Annemarie Smit 
Anja Kroeze
Esther Spiering 
Ingeborg Luyt

Dames 3 - 4e klasse
Maaike de Ruiter
Lies van Berkel 
Agnitha Stadhouder 
Francesca Sagui

Gemengd 1 - 4e klasse
Ingrid Serruijs
Marieke Serruijs
Monique Hulsing
Paul Ranschaert
...

Reservespelers

Telefoonnummers kun je vinden via de ledenlijst op mijnknltb.nl


Fabio Steijn (7/7)
Wouter Karman (7/7)
Rob Leek (9/9 maar kan 6-7 spelen)
Floris Hekman (9/9)
Wasili Zafiris (9/9) 
Diederik Diercks (8/8)
Damian van Zijst (8/8)
Michael van Zanten (8/7)


Michelle Uitterhoeve (9/9)
Monique van der Toom (9/9)
Danielle Schoonbrood (9/9)
Inez van den Berg (9/9)
Saskia Overmars (9/9)
Carin Hartman (9/9)
Cynthia Beste (9/9)
Jacqueline Defourny (9/9)
Karin Kroes (9/9)
Edith Hooijkaas (9/9)
Bregje Spijkerman (9/9)
Sabine Dunnewijk (8/9)
Andrea Posthuma (9/9)
Manon van Loosbroek (9/9)
Annika Ridderikhoff (9/9)
Simone Laarmans (9/9)
Elena Lindemans (9/9)
Caroline Ruigrok (9/9)



Agenda

Weersverwachting
Amsterdam
Weeronline.nl - Meer weer in Amsterdam weeronline.nl Altijd jouw weer