clubhuis site 2 aangepast.jpg clubhuis site aangepast.jpg
Teamoverzichten -Voorjaarscompetitie 2017

Let op! Reservespelers staan helemaal onderaan de pagina.

De eerst vermelde persoon bij ieder team is de aanvoerder.

Vrijdagavond 17+ Dames dubbel 1 - 2e klasse 
Dorien Jansman
Margot Hoppener-Visser
Remke Bouwman
Maika Scheeren
Anke Pronk
Milika De Jonge
Helmie Stoof
Vrijdagavond 17+ Dames dubbel 2 - 2e klasse
Elles Groothuis
Monique de Boer
Linda van den Dikkenberg
Heleen van der Meer
Marloes Tjallema
Marjan Zeilstra-Puthaar
Vrijdagavond 17+ Dames dubbel 3 - 3e klasse
Marjolein Bergsma
Judith van Hal
Magrita Geelen
Mayke Dijkema-Milder
Violet Rouwhorst-Cornelissen
Bianka Stege
Vrijdagavond 17+ Dames dubbel 4 - 3e klasse
Noël Goldstoff-de Rooij
Frederique Schlicher-Wijtenburg
Ineke Steetskamp
Saskia Tio
Elisabeth Nederlof
Vrijdagavond 17+ Dames dubbel 5 - 3e klasse
Anja de Haan
Anja Kroeze
Denise van Laar
Ingeborg Luyt
Eline Prins
Annemarie Smit
Esther Spiering
Vrijdagavond 17+ Dames dubbel 6 - 3e klasse 
Selma Steketee
Annemarie Lourens
Jacqueline van Reijsen
Anke van Beckhoven
Riëtte van Winden
Vrijdagavond 17+ Dames dubbel 7 - 3e klasse
Bertien Minnigh
Annemijn van den Bosch
Anouk Holtkamp-hogeveen
Chantal van 't Loo-Lansink
Sandra van der Oest
Sylvia Nieuwenhuis
Janette Worm
Floor Overmars
Vrijdagavond 17+ Dames dubbel 8 - 3e klasse
Marielle Anten
Marit Besseling
Ingrid Burger
Eveline Horbach
Hiske Visser
Marieke Kuipers
Vrijdagavond 17+ Mix 1 - 3e klasse 
Jolien Baas - de Lange
Pascal Belfroid
Yvon van den Broek
Harm de Coninck
Suly Cornelissen - Reinita
Diana Visser
Michel Appelhof
Vrijdagavond 17+ Heren dubbel 1 - 2e klasse
Pascal van Gool
Jans Graver
Michel de Rooij
Niels Maijer
Ernst Boskamp
Edwin Kuis
Maurits Star Busmann
Vrijdagavond 17+ Heren dubbel 2  - 3e klasse
Wouter de Wijn
Ferd de Bruijn
Justus Dolleman
Maurits Dolleman
Robbert ter Weijden
Peter Ravelli
Pascal Gerlach
Laurens Hutten
Arjan Krook
Vrijdagavond 17+ Heren dubbel 3 - 3e klasse
Evert van Os
Marnix Hoppener
Ruger Haagsma
Fabio Steijn
Mark Hekkert
Dolf Sanderink
Vrijdagavond 17+ Heren dubbel 4  - 3e klasse
Paul Kuiper
Stefan Simons 
Dado Dracic
Renzo Moscou
Peter van Keulen
Robin de Vries
Zaterdag 17+ Mix 1 - 1e klasse
Sandra Hendriks
Iris van Ouwerkerk
Danny van Dijk
Rick van Eijk
Michael Dissel
David van Splunteren
Michelle Burer
Zaterdag 17+ Mix 2 - 2e klasse
Roel Bovendeerd
Barbara Bel
Anja Molenaar
Olav van der Kind
Karianne van der Zant
vacature heer
Zaterdag 17+ Mix 3 - 3e klasse 
Simon Faas
Nicolette van Ham
Ellen Heijn
Claudia Schouten
Jack Bak
Raquel Hulst
Peter Hogeveen
Zaterdag 17+ Mix 4 - 5e klasse
Nicole Petrus
Edwin van Vugt
Frank Komproe
Christiaan Velthuis
Brenda van Biezen
Amarantha Clairmont
Zaterdag 17+ Mix 5 - 6e klasse
Bas Imming
Ivonne Visser
Deborah Lauria
Pieter Bonenkamp
Mireille Bedeschi
Roald Karamat Ali
Zaterdag 17+  Mix 6 - 6e klasse 
Jasper Loman
Martin ter Horst
Toon Kreijns
Margot Moscow-van der Lely
Geerte Kreijns
Sandra ter Horst
Zaterdag 17+ Dames 1 - 2e klasse
Yvonne Albers
Christel Buis
Yu Mey Go
Ernestine Meijer
Marieke Mulder
Lonneke Reuser
Martine van t Kruis
Nathalie van Nieuwenhhuizen
Zaterdag 17+ Dames 2 - 2e klasse
Sandra Spiekerman
Ellen Brinkhuis
Alexandra de Bueger
Inge Oostendorp
Esther van Bennekom
Birgitta van Wijnen
Zaterdag 17+ Dames 3 - 3e klasse
Marije Ansing
Edith Stapert
Manon Vermeulen
Margriet Cooymans
Danielle Segers
Simone Herremans
Alette Mulder
Liliane Franssen
Zaterdag 17+ Dames 4 - 4e klasse
Judith Krijnen
Elly An
Esther de Jong 
Manon van Eijden
Joyce de Vries
Catalijne Ooteman
Zaterdag 17+ Heren 1 - 2e klasse
Martin van Tol
Olivier Smit
Dave Boerma
Dick Somers
Anton de Jong
Roel Geijsen
Peter Gerritsen
Ivan Pavic
Arnoud Lips
Zaterdag 17+ Heren 2 - 4e klasse
Sander Plakke
Rutger Wetzels
Kaspar Planting
Joost Rombout
Jaimy Lars Siegersma
Ralph Freelink
Henk van der Pijl
Lard Plekkenpol
Bert Feberwee
Zaterdag 17+ Heren 3 - 4e klasse
Thijs Fransen
Tjerk van der Veen
Sander Abbink
Marc Koenis
Kid Burer
Mark Vermeulen
Wouter Karman
Zaterdag 17+ Heren 4 - 4e klasse
Jan Gillis
Dim Krauwer
Stanley Douglas
Tjin Bremer
Danilo Boekelman

Zaterdag 17+ Heren 5 - 6e klasse
Theo Ooteman
Ynse Stapert
Ferry Drenthem Soesman
Martijn Swijghuisen Reigersberg
Marc Bokeloh
Almer van der Stoel
Zaterdag 17+ Heren 6 - 6e klasse
Rik van Veen
Alan Verberne
Bernd Feenstra
Kelvin Bor
Marc Kerstel 
Wouter Claessen
Zaterdag 35+  Heren dubbel 1 - 3e klasse
Wouter van Bergen
Serge van Groningen
Mark Jacobs
Martin Spoor
Jos Severens
vacature heer
Zaterdagavond 30+  Mix 1 - klasse n.v.t.
Heleen Noijons
Aard Kluck
Wendy vd Kragt
Ingeborg Klaassen
Eddie Bruins
Diederik Diercks
Jose Verstay
Zondag 35+  Mix 1 - 3e klasse
Marcus Kluck
Sally Lodewijks
Annemiek de Moor
Paul Ranschaert
Caroline Schouten
Remko Schnieders
George van Beers
Zondag Dames 1 - 1e klasse
Liesbeth Meurs
Helena van Eijkeren
Karen Hofman
Sophie van der Veen
Monique Hugen
Renie van Putte
Zondag Dames 2 - 3e klasse
Regine Bax
Annette van Driel
Sabien Engelenburg
Myrese Sonneville
Mariette Appel
Helena v/d Veld
Marije de Vries
Zondag Heren 1 - 6e klasse
Justus ten Broeke
Igor Ooteman
Tobias Post
Sander van Brakel
Zondag Heren 2 - 7e klasse
Bart Hesselmans
Frodor Verweij
Ebel Meijer
Jan Rumpt
Paul Burgering

Woensdagavond competitie 2017
Woensdagavond Herendubbel 1 - 4e klasse
Alan Verberne
Bernd Feenstra
Marc Kerstel
Vincent Bijleveld
Bas Aalbersberg
Wassilis Zafiris (res)
Wouter Claessens
Rik van Veen
Woensdagavond Mix 1 - 3e klasse 
Ferry Drenthem Soesman
Edith Stapert-Holleboom
Bas Imming
Ivonne Visser
Mireille Bedeschi
Roald Karamat Ali
Woensdagavond Damesdubbel 1 - 4e klasse
Tessy Mettes
Maartje Beukers
Saskia Overmars
Esther Jörg
Danielle Schoonbrood
Inez van den Berg

Donderdagavond 8/9 competitie 2017
Team 1 - 1e klasse
Nanke Kramer
Sanne Hesemans van Antwerpen
Welmoet Gerritsen
Elze van der Steen
Lucy Hoekstra-Doorn
Miek Holtackers
Team 2 - 1e klasse
Christa Aberson
Jannie Haitsma
Rob Rook
Joke Rook-van den Oever
Peter van Roekel
Olaf Groene
Huib Stad
Team 3 - 2e klasse
Elena Lindemans
Andrea Posthuma
Annika Ridderikhoff
Manon van Loosbroek
Simone Laarmans
Sabine Dunnewijk
Team 4 - 2e klasse
Constance Winnips
Dorien Janssen
Gabin Doornik
Dorien schuijt
Marjolein Vreeburg
Amber Beckers


Reserves E D voorkeur
Monique van der Toorn 8,9 8,9 vr avond en zondag
Carin Hartman 8,9 8,9 gemengd, vr/zat
Sanne Hesemans 8,9 8,9
Nanke Kramer 8,9 8,9
Hilda Dorstijn 8,4 7,7 zaterdag dames dubbel
Alexandra Werner 8,5 8,7 zaterdag dames
Michel de Rooij 6,2 7,8
Dirkjan van Peet 7,9 6,4
Harold Klaassen 7,7 7,1
Renate Heppener 8,9 8,9 zondag,wo,dodag

Mark van Tongeren 8 8
Iris Burgering 8,9 8,9
Raine de Wit
7,8 7,8
Yvette van Dijk 6,3 6,5 niet op di-wo-do





Agenda