clubhuis site 2 aangepast.jpg clubhuis site aangepast.jpg
Teams Jeugd - Voorjaarscompetitie 2017 


Teams Geel – zondag


Gemengd t/m 14 – team 1

1. Boele de Haas

2. Morris Deckers

3. Waldrick Winkelman

4. Kate Dackus

5. Milika de Ruiter

6. Lena Hensema


Jongens t/m 14 – team 1

1. Bengy Ooteman

2. Jip van Splunteren

3. Maxwell Cornelissen

4. Storm Raaphorst

5. Lee Peters 


Jongens t/m 14 – team 2

1. Bram Koeleman

2. Hugo Hutten

3. Jilt Schnieders

4. Daniël van der Sluis


Meisjes t/m 14 – team 1

1. Amé van Eijk

2. Bodien Lips

3. Joëlle Kion

4. Lola Steenvoorde

5. Sacha Jansen


Jongens t/m 17 – team 1

1. Abe Tempelman

2. Derk Niessink

3. Jelle van Brakel

4. Joran de Ruiter

5. Mees Boskamp

6. Mirko van der Voort

7. Daniël Tjong Hing


Jongens t/m 17 – team 2

1. Bengt Jensen van Eeden

2. Daniël de Jong

3. Joe Berndsen

4. Mees van Groningen

5. Tim Visser


Meisjes t/m 17 – team 1

1. Ruscha Wijdeveld

2. Jasmin Stapert

3. Justine vd Poll

4. Zoe vd Poll

5. Merel Rikken


Meisjes t/m 17 – team 2

1. Anna Philipoom

2. Celie Hekkert

3. Isa Niessink

4. Lauren Berghuis van Woortman

5. Lola Raaphorst


Reserve

Timo Bosma RESERVE tm 14 geel



Teams Groen – zondag


Groen 2 - Team 1

1. Tycho Lips

2. Nathan Boland

3. Lucas van Splunteren

4. Bodil van Zeijl

5. Julie van Zeijl


Groen 2 - Team 2

1. Joelle Bank

2. Eva Boerma

3. Anna Sophie Wust

4. Jill Pleiter

5. Lola Blokker


Groen 2 - Team 3

1. Teun van Schaik

2. Gijs Somers 

3. Jesse Koeleman

4. Derk Winkelman

5. Sytze Joosten


Groen 2 - Team 4

1. Noor Manuels

2. Noa Boskamp

3. Georgina van Erven Dorens

4. Estee Brouwer

5. Sara Tazlaoui

6. Veerle van Zeijl


Groen 2 - Team 5

1. Severi Margoshvilli

2. Riemer v Loosbroek

3. Mick Moscou

4. Max van Raak

5. Victor Schlicher

6. Ethan Goldstoff


Groen 2 - Team 6

1. Hugo Schlicher

2. Jez Ledder

3. Daniel Belfroid

4. Philip v Koding

5. Max Venema


Groen 2 - Team 7

1. Max Driessen

2. Max Bosma

3. Klaas Kloppenburg

4. Bastiaan de Groot

5. Just Noordzij


Teams Worldtour – zondag


Oranje 1 – team 1

1. Lara de Hingh

2. Iris Maijer

3. Magali Winkelman

4. Annemijn Koenis


Oranje 2 – team 1

1. Ijsbrand Dijkema

2. Lans Planting

3. Zeno Schneeman

4. Tim Snoek

5. Nick Rietveld

6. Felix de Rooij

7. Nemo Busa


Oranje 2 – team 2

1. Picabo Kind

2. Dante Heil

3. Isa Dijkhuis

4. Pleun Groothuis

5. Soraya Petrignani

6. Merel Boelema


Oranje 2 – team 3

1. Lisa v/d Sluijs

2. Jeppe Raats

3. Yasmine Bounoua

4. Lev Uftimtcev

5. Rijk Nijkamp

6. Julian Vis

7. Lucien Belfroid

8. Damian van Bakel


Rood 1 – team 1

1. Roef Gaasbeek

2. Lars Winter

3. Bruno Driessen

4. Evi de Scheffer

5. Sanne Boerma



Agenda